KADETSKÝ PROGRAM F AIR LETOVÝ INSTRUKTOR - F AIR
+420 777 623 033
Change language
× Webkamera
LKBE
Briefing

Nejste přihlášen

Bez zapnutých cookies se nemůžete přihlásit

KADETSKÝ PROGRAM F AIR LETOVÝ INSTRUKTOR

Kadetský program F AIR

V letošním roce jsme otevřeli program pro nábor nových instruktorů. Jedná se jak o čerstvé absolventy, tak o kapitány z leteckých společností, jež se chtějí vrátit zpět ke kořenům malého létání. Tento program má mnoho benefitů. Tím hlavním je zaručeně uhrazení celého výcviku FI leteckou školou na základě podpisu 3 letého kontraktu. Garance práce je tedy zcela jasná! 

Staňte se součástí našeho instruktorského týmu

Program je určený pro všechny zájemce, kteří jsou minimálně držiteli PPL(A) licence, mají pedagogické schopnosti a nadšení pro letectví. Po úspěšném absolvování výběrového řízení do programu Vám bude kompletně uhrazen výcvik FI(A) a získáte smlouvu na 3 roky s požadovaným minimálním náletem 500 hodin ročně. V případě úspěšné spolupráce je možnost si instruktorské kvalifikace dále rozšířit. Již během výcviku nabízíme finančně ohodnocenou práci a podílení se na projektech či administrativě. Během výcviku je kadet připravován tak, aby byl seznámen s provozem společnosti a přeškolen na typy letounů ve flotile F AIR.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na career@f-air.cz

Proč létat pro F AIR?

Pro nové skupiny studentů a rozšiřující se instruktorský tým jsme v posledních měsících vybudovali zbrusu nové zázemí. Kromě moderních a prostorných učeben jsme neopomněli ani potřeby našich instruktorů a vyčlenili jsme pro ně značnou část nových prostor. V naší škole dnes naleznete novou instruktorskou kancelář s kuchyňkou a odpočinkovou místnost s kompletně vybaveným sociálním zařízením. Takže po návratu z nočních letů je dostatečný komfort zaručen a věříme, že sprcha v parném letním odpoledni přijde také vhod.

 
Jiří Šátek Jiří Šátek
Travel Service
"Když jsem před lety nastoupil na ČVUT do oboru Profesionální pilot, s nulovou zkušeností s praktickým létáním, rozhodl jsem se jít cestou integrovaného výcviku. Po dlouhém zvažování všech alternativ padla volba na F-Air a dodnes toho nelituji. Renomovaná letecká škola s kvalitním zázemím, přátelskou atmosférou, profesionálními instruktory, velkým letadlovým parkem, se sídlem v nádherném prostředí letiště Benešov. Cesta do kokpitu dopravního letadla je dlouhá a náročná, ale díky perfektnímu výcviku v F-Airu to pro mě bylo o něco jednodušší."

Naši absolventi

Nabízíme

 • Práci na plný úvazek na min. 3 roky
 • Kompletní výcvik FI(A) v F AIR zdarma
 • Nálet až 800 hodin ročně
 • Práci v moderní a rychle se rozvíjející firmě
 • Profesionální a komunikativní tým
 • Moderní zázemí a letadlový park
 • Možnost profesního růstu a rozšiřování kvalifikací
 • Rozdílové/seznamovací výcviky na typy Tecnam, Cessna, Piper zdarma
 • Možnost zajištění ubytování v blízkosti letiště

Požadujeme

 • Průkaz zdravotní způsobilosti 1. třídy
 • Průkaz radiotelefonisty
 • Licence PPL(A)/CPL(A) vítáno
 • Základní znalost angličtiny
 • Pedagogocké schopnosti

Výběrové řízení:

 • Ústní pohovor v českém a anglickém jazyce
 • Vstupní letová zkoušku

NECHTE SE INSPIROVAT PŘÍBĚHY

Ing. Michal Markovič, CEO

Práce v F AIR je prací v perspektivní špičkové firmě, kde se majitelé starají o své zaměstnance a jejich rozvoj. F AIR Vám přinese nejen zkušenosti a znalosti z oboru letectví ale zároveň i znalosti z fungování soukromé společnosti, jež se stala jedničkou ve svém oboru.

Přehrát rozhovor

Capt. Vladislav Pružina, Ph.D.

Nepropásněte příležitost k vlastnímu zdokonalení!

"Zapojte se do výcviku Instructor Cadet Programm v ATO F Air. Získáte tím nové pilotní a pedagogické zkušenosti. To vše Vám zcela jistě přinese více potěšení a uspokojení z létání než doposud. Nezanedbatelným faktem rovněž bude zvýšení Vašeho pilotního potenciálu a hodnoty při případných výběrových řízeních k leteckým společnostem. Proč F Air? Důraz na bezpečnost výcviku, dokonalé zázemí, zkušení instruktoři, výcvik zahraničních studentů, benefity při výcviku."

"Vřele doporučuji." Capt. Vladislav Pružina, Ph.D.

Přehrát rozhovor

Chcete se stát
naším instruktorem?

Kontaktujte nás!

OPRÁVNĚNÍ

ATO, AMO, CAMO

CERTIFIKACE

EASA, CAAC, ISO9001, Green School

KONTAKT

F AIR, spol. s r. o.
Letiště Benešov, Nesvačily 126,
257 51 Bystřice u Benešova
Česká republika
IČO: 00662381, DIČ: CZ00662381
Společnost je vedená Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 455

Ochrana soukromí   Podmínky užití

Change language