+420 777 623 033
Change language
× Webkamera
LKBE
Briefing

Nejste přihlášen

Bez zapnutých cookies se nemůžete přihlásit

TEORIE PRO ZÍSKÁNÍ LICENCE ULL(A), LAPL(A) a PPL(A) ZDARMA

lekcí vždy po 3 hodinách
jazyk
ČJ
on-line
nebo osobně

Teorie ZDARMA

  • ❗AKTUALIZACE: termín zahájení nového on-line kurzu v češtině je posunut na 23. listopadu. Máte tedy stále možnost se přihlásit. (původní termín byl 16.11.2020)
  • praktický výcvik bude možný na všech našich bázích

23. listopadu 2020 zahajujeme kurz TEORIE ULL(A), LAPL(A) a PPL(A) ZDARMA. Kurz probíhá formou pravidelných přednášek vždy v určené dny od 18:00 do 21:00 dle rozpisu. Cílem kurzu je vybavit budoucí piloty potřebnými vědomostmi pro následné zahájení praktického výcviku včetně předání bohatých zkušeností našich instruktorů. Již po 14 dnech kurzu lze zahájit praktický výcvik v naší letecké škole. Certifikát o dokončení kurzu je vystaven ZDARMA těm, kteří zahájí jeden z výcviků v F AIR. Pro zájemce, kteří chtějí praktický výcvik absolvovat v jiné letecké škole, je nutné pro získání závěrečného certifikátu teorii zaplatit dle platného ceníku.

Lukáš Vokůrka Lukáš Vokůrka
České aerolinie
"Jmenuji se Lukáš Vokůrka a jsem absolventem oboru Profesionální Pilot na ČVUT v Praze. Jelikož tato univerzita spolupracuje s leteckou školou F AIR, absolvoval jsem praktický letecký výcvik právě zde. F AIR jsem si vybral kvůli skvělé lokaci, dlouholetým zkušenostem, příjemnému prostředí a moderní letadlové technice. Po ukončení základního ATPL výcviku jsem v F AIRu nějakou dobu létal jako instruktor PPL. V dnešní době aktivně létám jako první důstojník u našeho vlajkového dopravce ČSA na letounech ATR 42 a 72. Moje práce je přesně taková, jakou jsem ji očekával - úžasná, zábavná a vzrušující. Za to, že jsem se dostal do kokpitu dopravního letadla vděčím i výcviku v F AIRu, který mě na práci dopravního pilota dostatečně připravil." (pozn. na fotografii s dalším absolventem F AIRu, který létá pro Travel Service na B737NG)

Naši absolventi

Místo konání

  • Letiště Benešov - LKBE (ČJ)
  • On-line classroom

Chcete se zúčastnit teorie ZDARMA?

Kontaktujte nás!

OPRÁVNĚNÍ

ATO, AMO, CAMO

CERTIFIKACE

EASA, CAAC, ISO9001, Green School

KONTAKT

F AIR, spol. s r. o.
Letiště Benešov, Nesvačily 126,
257 51 Bystřice u Benešova
Česká republika
IČO: 00662381, DIČ: CZ00662381
Společnost je vedená Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 455

Ochrana soukromí   Podmínky užití

Change language