ZERO TO ATPLZERO TO ATPLCOMPLEX PILOT TRAININGPPL(A), CPL(A), ATP(A) LICENCEIR(A) SEP, IR(A) MEP(A), FI(A)PPL(A), CPL(A), ATP(A) LICENCECOMPLEX PILOT TRAININGLETŇANY AIRPORT LKLTTECNAM P2010IR(A) SEP, IR(A) MEP(A), FI(A)COMPLEX PILOT TRAINING

Úvodní stránka

 

 


Přezkoušení z ICAO angličtiny 3. března 2016 od 10:00 hodin

8. February 2016

Vyhlašujeme nový termín přezkoušení z ICAO angličtiny:

 

čtvrtek 3. 3. 2016 od 10:00 hodin


Cena přezkoušení je 2 790 Kč bez DPH.

Pro pokročilé dále nabízíme kurz IFR angličtiny, termín dle dohody, cena kurzu je 10 000 Kč bez DPH.

Přijďte si k nám rozšířit své kvalifikace a získat možnost létat do zahraničí.

V případě zájmu kontaktujte:

Dispečink F AIR, tel.: +420 317 793 820 nebo e-mail: f-air@f-air.cz

 

Čtěte více

 

Zimní školení - sobota 20. 2. 2016 od 09:00 do 13:00

8. February 2016

 

PF 2016

21. December 2015

 

Úspěšní létají s námi

24. November 2015

 

Náš klient Miloš Capoušek, majitel společnosti VegaTour, úspěšně složil zkoušky PPL(A) na jeho vlastním letadle Cirrus SR22T. Pan Capoušek je velice spokojen s naší společností a je rád, že může létat u nás.

 

A co vy? Také chcete létat v F AIRu?

 

Zhe Tang, první čínská pilotka létající sólo v České republice!!!

24. October 2015

 

Na fotografii výše přebírá naše čínská studenta certifikát o absolvování prvního sólo letu. Slečna Zhe Tang ze Šanghaje strávila již měsíc v naší letecké škole F AIR a je velice spokojená s našimi službami. Jako odměnou je pro ní první sólo let! Ve skutečnosti je tato dáma první čínskou pilotkou létající sólo v České republice vůbec.

 

Gratulujeme!

 

F AIR zahajuje nový kurz ATPL(A) teorie za AKČNÍ CENU!!!

7. August 2015

ZAHAJUJEME NOVÝ  KURZ ATPL(A) TEORIE ZA SKVĚLOU CENU JIŽ V ŘÍJNU 2015!!!

 

ROČNÍ PŘÍSTUP K TESTOVÉMU PORTÁLU AVIATIONEXAM V CENĚ!!!

 

 

Distanční kurz ATPL teorie je určen nejen pro zájemce, kteří mají ambice stát se dopravními piloty, ale i pro ty, kteří si chtějí prohloubit své znalosti a dozvědět se mnoho zajímavých informací. Neváhejte a přihlaste se ještě dnes a již v březnu můžete být držiteli certifikátu o úspěšném absolvování kurzu.

 

Mezi bonusy patří roční přístup k testovému portálu Aviationexam, jako již v předešlých letech velice zajímavá exkurze na stanoviště ŘLP v Jenči s fundovanou prohlídkou. Dále si uchazeči budou moci vyzkoušet součinnost vícečlenné posádky v úvodu do kurzu MCC a rovněž si procvičit své dovednosti na letovém simulátoru FNPT II.

 

Čtěte více

 

Seminář o LAPL na letišti v Benešově

23. June 2015

Nová licence LAPL (Light Aircraft Pilot Licence) je dnes na stránkách leteckého tisku a leteckých serverů skloňována ve všech pádech. Informace, které je možné si přečíst, si mnohdy odporují, a ne všichni vědí, co si za touto licencí představit.

 
Dne 1. 7. 2015 se bude v Klubu pilotů na letišti v Benešově konat seminář, který představí několik historicky prvních držitelů této licence, které už v ČR máme. Zeptejme se tedy společně čerstvých pilotů s licencí LAPL(A), jejich instruktorů a jejich examinátorů, co vlastně tato licence znamená, jaké je možné získat úlevy při výcviku, pokud jsme držiteli ULL či jiné licence, jaká jsou práva držitele LAPL, jaké možnosti držitel licence má, jaká může létat letadla, kde všude je tato licence uznávána i jak je to se střídáním různých typů letadel. Na semináři se dále můžeme dozvědět, jaké jsou možnosti držitele LAPL pro získání dalších kvalifikací, co lze s licencí LAPL spojovat a jaké lze získat úlevy pro další výcvik, např. PPL.
 
Seminář se koná dne 1. 7. 2015 v 18:00 a očekává se program zhruba na dvě hodiny. Místo konání je Klub Pilotů na letišti Benešov a vstup je volný. Občerstvení bude zajištěno. Přihlášky na seminář zasílejte prosím do 29. 6. na adresu: training@f-air.cz

 

PRVNÍ LAPL(A) PILOT V ČESKÉ REPUBLICE!!!

2. June 2015

Pan Ondřej Eliáš úspěšně složil zkoušku LAPL(A) a stal se tak prvním držitelem pilotní licence LAPL(A) v České republice!

 

Gratulujeme!

 

Oslava 25 let založení letecké školy F AIR

7. May 2015

Vážení přátelé,

 

všem našim klientům, spolupracovníkům a partnerům postupně zasíláme pozvánku na oslavu k 25. výročí založení letecké školy F AIR.

 

Vám, na které bohužel nemáme kontakt, se tímto omlouváme a dovolujeme si Vás pozvat touto cestou.

 

Těšíme se na Vás,

 

Váš F AIR tým

 

 

 

Pronájem letounu Socata TB-10 Tobago - AKČNÍ CENA

13. August 2014

Připravili jsme pro Vás akční cenu 3390 CZK za letovou hodinu na letounu Socata TB-10 Tobago. 

 

Cena platí jak na pronájem letounu, tak i na přeškolení na typ. Neváhejte a rozšiřte si svou kvalifikaci o tento úžasný a krásný stroj!


Čtěte více

 

 

ARCHIV ČLÁNKŮ

VÝCVIK PILOTŮ

 

+420 725 502 551


training@f-air.cz

 


DISPEČINK F AIR

 

+420 777 623 033
+420 317 793 820


f-air@f-air.cz


 

 

 


 

WEBKAMERA

STOJÁNKA F AIR

 

 


F AIR PROMO VIDEO

 

 


 

Doletis