Pronájem ultralehkých letadel

Pilot ultralehkých letadel ULL(A)

 

 

Tento klub byl založen pro zájemce o létání, kteří nevyžadují víc než si jen naplnit svou touhu létat bez dalších profesionálních ambicí a to při výrazně nižších nákladech na tuto svou zálibu.

 

V klubu poskytujeme zájemcům jak základní tak i pokračovací výcvik na ultralehkých letadlech (jeden pístový motor, maximálně pro dvě osoby a to celé při hmotnosti pod půl tuny), dle postupů a směrnic Letecké amatérské asociace České republiky.

 

V průběhu základního výcviku Vás naši instruktoři naučí znát vše potřebné, co vám splní vaši touhu létat. Výcvik se skládá z teoretické přípravy minimálně 45 vyučovacích hodin a minimálně 20-ti hodin letu v letadle, z toho jsou asi 2/3 s instruktorem na palubě. Pro tyto lety využíváme ultralehké letadlo italského výrobce TECNAM  P92  Echo (je to v podstatě odlehčená verze lehkého „dospělého" letounu). Ten se vyznačuje velmi snadným ovládáním, vysokou spolehlivostí a bezpečností v provozu. Pro tuto činnost byste asi těžko hledali lepší typ letadla.

 

V pokračovacím výcviku se můžete dále zdokonalovat v létání a při tom se podělit o zážitky z letu se svými známými či přáteli, které můžete vozit s sebou. Dále je možno v tomto výcviku si rozšířit své znalosti i dovednosti a získat nové kvalifikace, pod odborným vedením našich instruktorů při:

 

  • přeškolení na další typy ultralehkých letadel (TECNAM P92 Echo Super, TECNAM P92 Echo Super Tow a TECNAM P2002 Sierra de Luxe)
  • letech na řízená letiště (Brno, Karlovy Vary, Praha, atd.)
  • navigačních letech do zahraničí
  • vlekání větroňů
  • výsadcích parašutistů

 

Kdyby vaše záliba přerostla v touhu po větších letadlech, nebo profesionální kariéře, tak je zde Letecká škola F AIR, kde vám budou započteny vaše předchozí zkušenosti, které při rozšiřování svých znalostí a odbornosti dále využijete.

 

ULTRALEHKÁ LETADLA URČENÁ K VÝCVIKU ULL(A)

 

Tecnam P92 Echo Classic
Tecnam P92 Echo Super
Tecnam P2002 Sierra de Luxe

 

CENA KURZU

 

Pro cenovou kalkulaci nás prosíme kontaktujte na e-mailu training@f-air.cz. Děkujeme.


Cena členství Leteckého a sportovního klubu F AIR je 500 Kč za kalendářní rok.

 

OBJEDNÁNÍ KURZU NEBO NEZÁVAZNÝ DOTAZ

 

F AIR TRAINING

nabídky a kalkulace výcviků

tel.: +420 725 502 551

e-mail: training@f-air.cz