COMPLEX PILOT TRAININGCOMPLEX PILOT TRAININGPPL(A), CPL(A), ATP(A) LICENCEPPL(A), CPL(A), ATP(A) LICENCECOMPLEX PILOT TRAININGIR(A) SEP, IR(A) MEP(A), FI(A)ZERO TO ATPLTECNAM P2010ZERO TO ATPLIR(A) SEP, IR(A) MEP(A), FI(A)

Letecká škola

 

NAUČÍME VÁS LÉTAT ...

 

F AIR, jako jednička v leteckém školství v ČR, naučí bezpečně létat jak ty zájemce, kteří chtějí vlastním nebo pronajatým letadlem cestovat za prací a za rekreací nebo si jen prostě splnit svůj dětský sen řídit letadlo, tak i ty uchazeče, kteří si vytýčili cíl vyšší – stát se pilotem dopravního letadla. Jednoduše …

 

... OD ULTRALEHKÉHO LETADLA AŽ PO BOEING

 

F AIR se na počátku devadesátých let stala 1. soukromou leteckou školou v České republice. Své prvenství obhájila i v roce 2000, kdy opět jako první splnila požadavky evropských Společných leteckých předpisů JAR-FCL 1 (Joint Aviation Rules) a stala se tak mezinárodní školou CZ/FTO-001. I v roce 2014 splnila letecká škola F AIR všechny požadavky Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA) dle Part-FCL a stala je tak CZ/ATO-001.

pilot ull
rizene lety
aj
 
pilot ppl noc
akro
aj
eir
ir sep
mep
ir-mep
   
profesionalni pilot 0-ATPL
integ

  • Naše škola využívá nejmodernější metodiku a programy pilotního výcviku
  • Létají u nás pouze zkušení instruktoři, z nichž řada létá zároveň jako piloti dopravních letadel
  • Disponujeme jedinečným zázemím, které poskytuje vynikající podmínky nejen pro žáky ve výcviku, ale i pro piloty, kteří si k nám chodí pronajímat letadla.

Zázemí letecké školyLetadlový parkNaši instruktoři

 

F AIR TRAINING

nabídky a kalkulace výcviků

tel.: +420 725 502 551

e-mail: training@f-air.cz