ZERO TO ATPLIR(A) SEP, IR(A) MEP(A), FI(A)TECNAM P2010IR(A) SEP, IR(A) MEP(A), FI(A)COMPLEX PILOT TRAININGPPL(A), CPL(A), ATP(A) LICENCEZERO TO ATPLCOMPLEX PILOT TRAININGCOMPLEX PILOT TRAININGPPL(A), CPL(A), ATP(A) LICENCE

Kariéra

PILOT - INSTRUKTOR

Přijmeme instruktora pro poskytování výcviku na letounech.

Požadujeme:

  • platná kvalifikace FI(A) (rozšířující práva b-g vítána)
  • AJ
  • flexibilita
  • profesionální přístup

Nabízíme:

  • plný nebo částečný pracovní úvazek
  • vysoce profesionální a komunikativní tým
  • mezinárodní pracovní zkušenosti
  • moderní zázemí, špičková nová letadlová technika
  • nadprůměrné finanční ohodnocení

V případě zájmu prosím kontaktujte nás na e-mailu: f-air@f-air.cz, nebo na telefonu: 606 623 610.

PRACOVNÍK PR + DIGITAL MARKETING

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici pracovník PR + Digital Marketing.

Náplň práce:

  • zpracování článků a tiskových zpráv informujících o dění v F AIR, sledování a vyhodnocování plnění publicity
  • úprava a aktualizace webových stránek
  • práce se sociálními sítěmi
  • příprava a koordinace tiskových konferencí
  • spolupráce při budování image naší školy
  • tvorba kreativ online kampaní, newslettrů a PR článků
  • tvorba inzercí a tiskových dat do tištěných magazínů
  • tvorba prezentací, firemních katalogů
  • grafické práce

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ nebo VŠ
  • základní přehled o letectví
  • výborný písemný projev a znalost českého jazyka, stylistické schopnosti (kultivovaný projev, schopnost rychle a jasně formulovat)
  • znalosti v on-line/digitálním marketingu (PPC, sociální sítě)
  • kreativita a schopnost pracovat v týmu
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • reprezentativní vystupování
  • samostatný a odpovědný přístup k práci
  • nadšení a zájem o nové trendy v digitálním marketingu
  • znalost grafických programů
  • uživatelská úroveň práce s PC - MS Office, MS Outlook
  • znalost internetového prostředí, Google Analytics
  • znalost AJ (minimálně B2)
  • předchozí zkušenost s PR výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • práce na částečný/plný úvazek v rychle rozvíjející se firmě s dlouholetou tradicí
  • nástup možný ihned
  • práci v přátelském prostředí a prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • notebook
  • mobilní telefon
  • příspěvek na dopravu

Místo výkonu práce:

  • Letiště Benešov (možnost částečně pracovat z domova)

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: training@f-air.cz.