+420 777 623 033
Change language
× Webkamera
LKBE
Briefing

Nejste přihlášen

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

F AIR, spol. s r.o. Letiště Benešov, Nesvačily 126, 257 51 Bystřice u Benešova, vypisuje výběrové řízení na pozici Recepční – podpora týmu plánování v letecké škole s nástupem na pobočku Letiště Benešov – Nesvačily.

NÁPLŇ PRÁCE:
 Denní kontakt s našimi klienty
•    Zajišťovat příjemné prostředí a celodenní chod recepce
•    Práce s rezervačním systémem společnosti a s tím související úkony
•    Zajištění občerstvení, příprava a obsluha místností pro jednání/školení
•    Běžná administrativa

PŘEDPOKLADY UCHAZEČE:
•    SŠ vzdělání
•    Aktivní znalost angličtiny na komunikativní úrovni
•    Chuť se učit nové věci
•    Pečlivost, proaktivní přístup
•    Výborné komunikační a organizační schopnosti
•    Příjemné vystupování
•    Odolnost vůči stresu
•    Aktivní řidič

NABÍZÍME:
•    Práci v unikátním prostředí letiště Benešov
•    Práci na plný úvazek – 4 dny v týdnu (po-čt)
•    Příspěvek na penzijní pojištění po roce ve společnosti
•    Příspěvek na stravování
•    Po zkušební době zvýhodněnou tankovací kartu
•    5 týdnů dovolené
•    Zvýhodněné firemní benefity (pronájem letadel, pilotní výcvik atd.)

MÍSTO PŮSOBENÍ:
•    Letiště Benešov – Nesvačily

NÁSTUP:
•    Možný ihned

Pokud chcete mít větší představu o naší letecké škole a co děláme, neváhejte nás kontaktovat. V případě zájmu nám zašlete životopis na career@f-air.cz a staňte se součástí našeho týmu F AIR.

F AIR, spol. s r.o. Letiště Benešov, Nesvačily 126, 257 51 Bystřice u Benešova, CZ/ATO-001 vyhlašuje výběrové řízení na nové letové instruktory s nástupem v únoru/březnu 2024. Hledáme jak čerstvé držitele instruktorské kvalifikace a zkušené instruktory, tak kapitány z leteckých společností, kteří se chtějí vrátit zpět ke kořenům malého létání.

Proč létat pro F AIR?

Protože F AIR je špičková, moderní a dynamická letecká škola s výbornou reputací více než 33 let. Vycvičili jsme přes 2500 pilotů, kteří létají po celém světě včetně nejvýznamnějších světových leteckých dopravců. Provozujeme více než 40 letounů nejrůznějších typů, 2 simulátory (+ 2 další simulátory B737 a A320 uvedeme do provozu začátkem příštího roku) a poskytujeme všechny kurzy od 0 až po ATPL frozen. Máme vynikající zázemí, působíme na 4 bázích, a to na domovském letišti v Benešově a dále v Karlových Varech, v Brně a v Příbrami. O plynulý provoz se stará početný pozemní personál, který čítá více než 30 zkušených kolegů.

NABÍZÍME:
•    Plný úvazek, případně částečný nebo pravidelná externí spolupráce
•    Měsíční nálet až 70 - 80 hodin
•    Atraktivní ohodnocení
•    Systém benefitů (prodloužení a rozšíření pilotních a instruktorských kvalifikací)
•    Možnost osobního a profesního růstu
•    Zkušenosti s mezinárodním pracovním prostředím
•    Práci v kolektivu zkušených profesionálů ve svém oboru s praxí ze všech odvětví letectví (airlines, business aviation, test flights, military, soutěžní akrobacie, …)
•    Létání po Evropě a možnost práce i v zahraničí
•    Zkušenosti s různými typy letounů GA s moderním vybavením (včetně G1000 a další avioniky)
•    Možnost osobního rozvoje účastí na různých projektech
•    Finanční ohodnocení nad rámec základní odměny při práci na samostatných projektech
•    Moderní podpora výuky – E-learning, E-exam, internetový rezervační systém Flynet, virtual reality
•    Připravené letadlo na stojánce ready to fly
•    Mimořádná flexibilita rozdělení pracovního a volného času s tím, že u nás budete téměř každý večer doma
•    Možnost zajištění ubytování na letišti nebo v jeho blízkosti (ve dnech dostupnosti na naše náklady)

POŽADUJEME:
•    Minimálně EASA licence CPL(A) s kvalifikací FI(A) a ATPL frozen
•    Kvalifikace MEP/IR a přístrojová instruktorská kvalifikace vítána (případně možnost obnovy)
•    Dobrá znalost anglického jazyka, schopnost výuky v angličtině
•    Základy práce s počítačem
•    Proaktivní přístup
•    Komunikační dovednosti
•    Pedagogické schopnosti

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:
•    Ústní pohovor v českém a anglickém jazyce
•    Krátká demonstrace výuky v anglickém jazyce
•    Znalostní test
•    Vstupní letová zkouška na letadle, nebo simulátoru
•    Výběrové řízení se bude konat v průběhu prosince 2023 a ledna 2024

•   Letiště Benešov a Karlovy Vary

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat co nejdříve e-mailem na career@f-air.cz. Do e-mailu nezapomeňte přiložit CV, scan aktuální licence, medicalu a poslední 3 strany logbooku.

Nemáte FI kvalifikaci? Využijte náš CADET PROGRAM

F AIR, spol. s r.o. Letiště Benešov, Nesvačily 126, 257 51 Bystřice u Benešova, organizace provádějící údržbu vypisuje výběrové řízení na pozici TECHNICKÝ ŘEDITEL.

•    VŠ v technickém oboru, letecké zaměření výhodou
•    Znalost anglického jazyka
•    Řidičský průkaz sk. B
•    Znalost legislativy EASA
•    Minimálně 3 roky praxe v oboru
•    Průkaz k údržbě letadel výhodou

•    Vedení organizace CAO
•    Řízení týmu leteckých mechaniků a kontrolorů letové způsobilosti
•    Práce na zahraničních projektech

NABÍZÍME:
•    Odpovídající platové ohodnocení
•    Po zkušební době zvýhodněná tankovací karta
•    Možnost výcviku za zvýhodněných podmínek

Letiště Benešov

V případě zájmu nám neváhejte zaslat Váš životopis na e-mail: career@f-air.cz

F AIR, spol. s r.o. Letiště Benešov, Nesvačily 126, 257 51 Bystřice u Benešova, organizace provádějící údržbu vypisuje výběrové řízení na pozici MECHANIK pro letiště Benešov a letiště Karlovy Vary.

•    SŠ/vyučení v technickém oboru
•    znalost anglického jazyka výhodou
•    řidičský průkaz sk. B
•    průkaz k údržbě letadel dle Part 66 výhodou

•    zajišťovat pravidelnou údržbu a revize letadel
•    provádět demontáž a montáž letadlových celků

 NABÍZÍME:
•    dobré platové ohodnocení
•    možnost výcviku za zvýhodněných podmínek
•    možnost účasti na provozních letech
•    příspěvek na stravování
•    příspěvek na penzijní pojištění po roce ve společnosti
•    možnost kvalifikačního růstu
•    5 týdnů dovolené
•    po zkušební době zvýhodněná tankovací karta

Letiště Karlovy Vary

Máte jakýkoliv dotaz?

Kontaktujte nás!

OPRÁVNĚNÍ

ATO, AMO, CAMO

CERTIFIKACE

EASA, CAAC, ISO9001, Green School

KONTAKT

F AIR, spol. s r. o.
Letiště Benešov, Nesvačily 126,
257 51 Bystřice u Benešova
Česká republika
IČO: 00662381, DIČ: CZ00662381
Společnost je vedená Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 455

Ochrana soukromí   Podmínky užití
Všeobecné obchodní podmínky pro prodej služeb sjednaných distančním způsobem
Směrnice o ochraně osobních údajů